Logowanie / Rejestracja

Najpierw zaloguj się aby uzyskać dostęp do strefy dla członków Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Logowanie

Zaloguj się aby uzyskać dostęp do strefy dla członków Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Strefa dla zalogowanych użytkowników umożliwia przeglądanie wybranych treści, które są ograniczone dla pozostałych użytkowników strony. Jako login proszę używać numeru członkowskiego. Jeśli nie posiadasz konta, skorzystaj z formularza obok aby się zarejestrować. Jeśli nie znasz hasła spróbuj skorzystać z odzyskiwania hasła.

Rejestracja

Usługa „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni” umożliwia członkom Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (KSM) korzystanie z wybranych dokumentów, formularzy i innych treści dotyczących funkcjonowania KSM.

Korzystanie z usługi „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni” jest dobrowolne i bezterminowe.

W celu uzyskania możliwości korzystania z usługi „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni” należy dokonać skutecznej rejestracji poprzez wypełnienie wskazanego formularza rejestracji. Pole [Nazwa użytkownika] proszę wypełnić wpisując numer członkowski. Rejestracja nastąpi po zweryfikowaniu przynależności do Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zarejestrowana osoba ma możliwość dokonania zmiany lub usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych, informacje dotyczące udostępnionych zasobów i korzystania z nich oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na linki: Instrukcja dla korzystających z Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni oraz Polityka prywatności KSM.

Administratorem danych jest Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa (KSM) z siedzibą w Kościanie, Osiedle Piastowskie 74. Dane osobowe (pozyskane skutkiem wypełnienia formularza rejestracji) zbierane są przez KSM wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni”.

 

* pola wymagane
Podanie adresu e-mail umożliwi odzyskanie hasła samodzielnie.
Rejestracja nastąpi po zweryfikowaniu przynależności do Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, w terminie do 5 dni roboczych.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wpisanych przeze mnie do formularza rejestracji) przez Kościańską Spółdzielnię Mieszkaniową z siedzibą w Kościanie na Osiedlu Piastowskim 74, w celu korzystania z wybranych dokumentów, formularzy i innych treści związanych z funkcjonowaniem Spółdzielni dostępnych w ramach usługi „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych (w szczególności także i danych umożliwiających zalogowanie się) ze zbioru danych gromadzonych w ramach skutecznej realizacji usługi „Dostępu do Strefy dla członków spółdzielni”.